ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLERİMİZ REFERANSLARIMIZ HABERLER İLETİŞİM STEEL MINARET
HABERLER
Murat Çelik Minare, Çelik Minare, Çelik Kubbe Firması Firmaları İmalatı ve Montajı.

HABERLER

Anasayfa » HABERLER » ÇELİK MİNARE VE ESTETİK GÖRÜNÜM
Minareler uzun yıllardır camilerimizin görüntüsüyle bir olmuşlardır, görünüşleri duruşları ile bizleri cezbetmişlerdir. Minareler uzun yıllarca ahşap olarak kullanılmış sonra teknolojinin ilerlemesi ve betonlaşmanın çıkması ile beton örme minareler kullanılmıştır.Ta ki çelik minare devri başlayana kadar çelik minareler görünümü duruşu ve şekilleri ile bizlerin yeni göz bebeği olmuştur.
 
Çelik minareler estetik olmalarıyla kalmayıp duruşuyla da göz boyayan tarzıyla ilgi çeken dikkat çeken bir yapıdır. Çelik minareler dediğimiz gibi estetik oldukları kadar da kolay kurulum aşaması vardır. Üretildikleri yerden montaj yerine çok rahatlıkla taşınma fırsatını bizlere sunuyor. Bu yönüyle de bizleri cezbeden çelik minareler sağlamlığıyla da ön plana çıkıyor. Çelik minareler depremlere karşı dayanıklı olmasıyla birlikte aynı zamanda ekonomiktir.
 
Çelik minare müşterilerinin isteğine bağlı her türlü modelde de üretimler yapabiliyoruz.Sİz değerli müşterilerimize 12 farklı çeşit de minare modelleri sunarken Murat cami yapı elemanları olarak bizler isteklere en doğru şekilde cevap vermeye de çalışıyoruz. Yaptığımız işlerden taviz vermemeye odaklıyken bir o kadar da yaptığımız işi kaliteli yapmaya özen gösteriyoruz.