ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLERİMİZ REFERANSLARIMIZ HABERLER İLETİŞİM STEEL MINARET
HABERLER
Murat Çelik Minare, Çelik Minare, Çelik Kubbe Firması Firmaları İmalatı ve Montajı.

HABERLER

Anasayfa » HABERLER » ÇELİK MİNARELER TÜRKİYENİN GÖZ BEBEĞİ
Cami Nedir ?
 
Cami türkçe karşılığı olarak toplanma, toplanılan yer anlamına gelir. Camiler Ülkemizde biz müslümanların ibadet ettiği kutsal mekanlardandır. Camiler kubbeleri ve minareleriyle yapısı gereği  ülkemizde göz kamaştırmaktadır. Bu estetikliği sağlamaya yardımcı olan ise camilerimizde bulunan itina ile üretimi yapılan çelik minare modelleri olmuştur.
 
Çelik Minare firmaları ülkemizde çok rağabet görmektedir yapılan her çelik minare özen ve titizlikle hazırlanmaktadır önce proje haline alınan çelik minareler istenilen ölüçüde hazırlanıp bilgisayar ortamında 3 boyutlu taslak halinde müşteriye sunulur ardından teknolojik aletler ve makineler ile her bir detayı kontrolden geçirilir ve montaj için istenilen bölgeye getirilir ilk olarak temeli atılan çelik minare modelinin, çelik çubuklarla iskeleti oluşturulur ve montajına başlanır.
 
Depremlere karşı dayanıklı olan çelik minare modelleri her türlü iklim koşuluna karşıda dayanık olarak imal edilmektedir. Tercih edilen her noktaya kolaylıkla montajı yapılabilen çelik minareler ülkemizde camilerimiz için vazgeçilmezlerden olmuştur.
 
Yani Minare denince akla ilk gelen şey Çelik Minare olmuştur.